Arogant, Pochopny i Żarliwa

Córka cz. 5

Dzieci to największy skarb

Akt 3 – Do Houlieron

Scena 2 – c.d.

  • Nazajutrz mają przybyć ludzie Ulricha. Podczas kolacji drużyna wraz z Johnem Ringerem omawia plan działania. Zdecydowano, że drużyna wraz z Fyodorem zaczeka na dole i pójdą do miasta skrótem przez góry.
  • W nocy Freya ma dziwny sen o świętym miejscu Vestenmannavnjarów otoczonym przez węże. Budzi się i chwilę potem John informuje o zbliżających się napastnikach, zostawia trzy nabite muszkiety. Dzięki zaskoczeniu i przewadze ognia udaje się pokonać bandytów, choć kilku ucieka.
  • Drużyna realizuje plan, obserwuje transakcję, załadunek skrzyni na wóz i zaczyna śledzić ludzi Ulricha. Wydają się być dobrze uzbrojeni, jeden z nich wydaje się wyglądać znajomo.

Akt 4 – Na ratunek Ilonie

Scena 1

  • Przez trzy dni drużyna podróżuje za wozem od postoju do postoju starając się nie rzucać w oczy. Gdy wóz zatrzymuje się na popas w wielkim zajeździe na odludnych rozstajach bohaterowie omijają salę jadalną przez co omijają ich pewne rzeczy i dodają sobie nerwów gdy skacowana załoga wozu opóźnia wyjazd. Wóz zjeżdża z głównego traktu na mniejszą drogę, niedługo potem znika przez chwilę z oczu drużyny za zakrętem i rozlegają się strzały. Bohaterowie ostrożnie podjeżdżają bliżej i widzą zasadzkę. Ktoś na wozie jednak zachowuje czujność, po szybkiej salwie wóz rusza. Z lasu wyjeżdża troje jeźdźców i rusza w pościg. Drużyna się dołącza, Carlo tratuje jednego z napastników, Freya ledwo co utrzymuje się na koniu. Pościg napastników dopada wóz, walka rozpoczyna się na nowo. Bohaterowie rozpoznają przy wozie Guentera Loebe, on poznaje ich i dobywa pistoletu…

Comments

Było całkiem sympatycznie a nowe zasady chyba nie pogorszyły rozgrywki. Choć jest wiecej liczenia. Proszę więcej i cześciej.

Córka cz. 5
zgreg zgreg

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.